Vložit/Připojit/Přetáhnout přílohu

Tímto krokem lze rozšířít nástroj při spuštění o funkce PDF-VLOŽIT/PŘIPOJIT a PDF-PŘESUNOUT PŘÍLOHU. Tento typ funkce z kontextové nabídky nazveme pomocník přetažení. V tomto případě je pomocník zanesený do záznamů PDF souborů, a podporuje objekty jako soubory podporované jinými aplikacemi. PDF, a také .bmp, .png, .jpeg, .gif a .tiff - obrázkové soubory. Při spuštění nástroje PDF-Vložit/Připojit, a vybrat libovolný typ souboru, z nástroje PDF-Přílohy.

Rada: Vložit, přidat nebo připojit zvolený dokument do PDF souboru, - myší přetáhněte zvolený soubor na PDF soubor a pusťte.

Shell drop handler animation

PDF-Vložit/Připojit

Pro otevření dialogu "Vložit-Připojit" postačí přetáhnout jeden, nebo více souborů na cílový PDF soubor. Skupinu vytvoříme za současného stlačení klávesy "Ctrl" a kliknutím na zvolený soubor. Takto označené poté táhneme na cílový soubor a pustíme. Po otevření dialogu pouze stlačíme tlačítko "Spustit", potvrdíme dotaz na přepsání originálních souborů ( pokud originály máme zazálohovány), a operace je dokončena.

PDF-Přílohy

Pro spuštění nástroje PDF - Přílohy, musí "Ctrl" klávesa být stlačena do doby než budou soubory přetaženy.

Poznámka

Stiskem "Alt" klávesy bude nástroj pracovat na pozadí bez zobrazení GUI, a ukázky standardního nastavení nástroje (tato funkce je vyřazena u zkušebních verzí).

(c) 2006-2009 RTT